Przejdź do treści

Sukces części warsztatowej projektu „Pełni życia, pełni sił – zdrowe i aktywne życie po sześćdziesiątce” Edycja II – druga część już 5 czerwca!

W dniu 22 maja odbyła się część warsztatowa drugiej edycji projektu „Pełni życia, pełni sił – zdrowe i aktywne życie po sześćdziesiątce”, skierowanego do osób starszych, które chcą poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników, którzy chętnie wzięli udział w warsztatach kulinarnych.

Pierwsza część projektu obejmowała warsztaty kulinarne „Kulinarne eskapady: Zdrowe inspiracje ze świata”. Uczestnicy mieli okazję nauczyć się przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków pod okiem doświadczonego szefa kuchni. Warsztaty składały się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej, co pozwoliło seniorom nie tylko zdobyć nowe przepisy, ale także poznać techniki kulinarne, które mogą zastosować w codziennym życiu.

Atmosfera była niezwykle przyjazna, a seniorzy, pracując w grupach, dzielili się swoimi doświadczeniami i inspiracjami. Była to również świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

Druga część projektu odbędzie się 5 czerwca. O godzinie 15:30 rozpocznie się wykład trenera personalnego „Aktywność na każdy dzień: Nowe perspektywy w życiu seniora”, a o godzinie 17:30 wykład specjalisty ds. żywienia „Kulinarne sekrety długowieczności”.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w nadchodzącej części teoretycznej projektu „Pełni życia, pełni sił – zdrowe i aktywne życie po sześćdziesiątce” Edycja II, która odbędzie się 5 czerwca. To doskonała okazja, aby zdobyć cenną wiedzę na temat zdrowego stylu życia, spotkać się z ekspertami oraz nawiązać nowe znajomości.

Organizatorzy projektu pragną podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu pierwszej części tego przedsięwzięcia. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie i dalsze wspólne działania na rzecz zdrowia i aktywnego trybu życia seniorów!