Przejdź do treści

Projekt „Kulinarny Tandem”

Czy wiesz, że gotowanie przez dzieci ma wiele korzyści dla ich rozwoju i zdrowia? Po pierwsze, gotowanie uczy dzieci umiejętności praktycznych, takich jak liczenie, mierzenie, czytanie i planowanie. Wpływa również na rozwój motoryki małej i usprawnia rączki. Po drugie, gotowanie wzmacnia poczucie własnej wartości i kreatywności dzieci, które mogą być dumne ze swoich osiągnięć i eksperymentować z nowymi pomysłami. Po trzecie, gotowanie sprzyja współpracy i komunikacji z innymi, gdyż dzieci mogą dzielić się swoimi daniami i opiniami z rodziną i przyjaciółmi. A to tylko niektóre korzyści!

👉Aby pomóc rodzicom rozwijać swoje dzieci przez naukę gotowania stworzyliśmy projekt „Kulinarny Tandem”. Bierze w nim udział aż 26 rodzin! Na czym polega? My zapewniamy program gotowania z dzieckiem obejmujący 5 ćwiczeń. Przepisy są proste, smaczne, ale doskonale rozwijają umiejętności najmłodszych i zbliżają do siebie całą rodzinę!

👉W ramach nagrody za udokumentowanie fotograficzne wykonanych zadań uczestnicy wezmą udział w warsztatach kulinarnych organizowanych w Szymon Brukwicki – Akademia Rozwoju Kulinarnego💪💪💪

👉Zobaczcie jak uczestnicy poradzili sobie z pierwszymi zadaniami 🥳🥳😍