Przejdź do treści

Pierwsza Integracja Krajny i Pałuk w Nakle nad Notecią

30 czerwca 2023 roku odbyło się wydarzenie, które już na stałe wpisze się w kulinarne legendy Krajny i Pałuk. Organizowane przez nas – Fundację Saluto Culina oraz Akademię Rozwoju Kulinarnego, spotkanie integracyjne zjednoczyło serca i smaki mieszkańców pięciu gmin: Nakła nad Notecią, Szubina, Kcyni, Mroczy i Sadek.

Spotkanie zgromadziło nie tylko uczestników projektów, ale również przedstawicieli władz samorządowych oraz koordynatorów. W atmosferze pełnej entuzjazmu wszyscy mieli okazję wymienić doświadczenia i pomysły na rozwój kulinarnych inicjatyw.

Chociaż opady deszczu próbowały pokrzyżować nam smakowe plany, to nic nie zdołało zepsuć nam dobrej zabawy! Wiesław Nowicki zapewnił nam świetną oprawę muzyczną, a uczestnicy, pomimo kapryśnej aury, udowodnili, że prawdziwy smak można znaleźć nawet w deszczowej rozrywce.

🍲 Poczęstunek i biesiada: Prawdziwi smakosze wiedzą, że przy spotkaniu kulinarnej społeczności nie może zabraknąć pyszności. Dlatego też przygotowaliśmy wyjątkowy poczęstunek oraz biesiadę, która dostarczyła nie tylko smakowych, ale i kulinarnych doznań.

🎉 Podsumowując: Kulinarne Spotkanie, które zjednoczyło: Choć deszcz postanowił rzucić nam wyzwanie, to my odpowiedzieliśmy mu uśmiechem i otwartym sercem. Wspólne gotowanie, rozmowy i radość to klucz do kulinarnego sukcesu naszej społeczności. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania, które z pewnością dostarczą nam nie tylko smaków, ale i cudownych chwil.

Autorem zdjęć jest Dariusz Wojciechowski z kurier-nakielski.pl